TUTKU, BAĞLILIK ve ESNEKLİK İLE
MÜKEMMEL HİZMET


Başarılı organizasyon; titiz planlamanın, ayrıntılara gösterilen özenin ve profesyonel ekip bakışının sonucudur.
İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlıyor, bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler geliştiriyoruz.
Her zaman en yeniyi takip ediyor, en iyiyi üretiyoruz. Çözümcül yaklaşımımızı her koşulda önde tutuyoruz.
Tüm süreçlere deneyimimizi ve heyecanımızı katıyoruz.

Proje Planlaması

Özenle seçilmiş proje ekibimiz, bilimsel etkinliğinizin stratejik eylem planını hazırlayarak, proje hedeflerini yakalamak için gerekli adımları en ince ayrıntısına kadar planlarız.

Yer Seçimi

Bilimsel etkinliğinizin, hangi şehirde ve kongre merkezinde düzenleneceğinin kararını vermeden önce her seçeneğin titizlikle değerlendirilip en iyi sonuca ulaştıracak tercihin yapılacağından emin olmanız gerekir. MOMENTOS olarak, hem tecrübeli ekibi hem de stratejik yetkinliği sayesinde, sizin doğru kararı vermenizde başrolü oynarız.

Proje Yönetimi

Proje ekibimiz, bilimsel etkinliğin gelişimini takip eder ve genel kordinasyonu sağlar. Bilimsel etkinlik bittiğinde bile çalışmayı bırakmaz, web tabanlı anketler, teşekkür mektupları, katılım sertifikaları, fotoğraf ve video galerileri, web sitesindeki güncellemeler... bunların hepsi bilimsel etkinliğinizin temel taşlarıdır.

Bilimsel Program Yönetimi

Proje ekibimizin uzun yıllara dayanan deneyimi, bilgi birikimi ve VIP hizmet anlayışı kapsamında, tüm konuşmacılar ile iletişime geçerek programınızın sorunsuz yönetimini sağlarız.

Bütçe Yönetimi

Bilimsel etkinliğinizin gelirlerinin ve giderlerinin yönetimi incelik isteyen bir uzmanlıktır. Satınalım denetimi, masraf yönetimi ve kısa-uzun vadeli projeksiyonlar başarılı bir bütçe çalışmasının hedefleri tutturmada olmazsa olmaz adımlarıdır. MOMENTOS’un bu alandaki tecrübesi ile bütçe değerlendirmelerinde başarılı tablolar görmenizi garanti ederiz.

Görsel İçerik

Bilimsel etkinliğinizin tüm basılı ve görsel malzemeleri, MOMENTOS tarafından bir temaya sadık kalınarak tasarlanır. Etkileyici ve kolay anlaşılır tanıtım filmleri, sloganlar, logo çalışmaları, bilimsel etkinliğinizin marka olarak anılmasını ve sürdürülebilirliğini sağlarız.

Sponsorluk Hizmetleri

Bilimsel etkinliğiniz için, belirlenecek hedef sponsor firmalara yönelik hazırlanan sponsorluk dosyalarını paylaşırız. Sponsorluk yönetimini disiplinli olarak takip eder ve haftalık olarak sizlere raporlarız.

Yenilikçi Hizmetler

İleri teknoloji kullanımı ile bilimsel etkinliğinizi benzerlerinden farklılaştırmak ile kalmaz, katılımcılar üzerinde yaratacağı etkiyi de aynı oranda arttırırız. MOMENTOS olarak, sizler için güncel yenilikleri takip eder ve etkinliğinize uygun kullanım alanları yaratırız.

Web Sitesi ve Sosyal Medya Yönetimi

İnterneti doğru kullanmak, doğru iletişim akışı ve kongreden maksimum verimi alabilmek için ilk şarttır. Kongre web sitesinin anlaşılır ve eksiksiz olması, online araçlar ile self servis uygulamalar, programın detaylı ve güncel şekilde aktarılabilmesinin yanı sıra, sosyal medyanın da etkin kullanımı katılımcıların kongrenin bir parçası haline gelmeleri için en kritik detaylardır. Sürekli online ve güncel kalmanızı sağlarız.

Lojistik

Misafir memnuniyetini ön planda tutar, doğru ve titiz bir planlama yapar ve iş ortaklarımızı da bu vizyon ile belirleriz.

Sosyal Etkinlik

Bilimsel etkinliğinize unutulmayacak tatlar katacak sosyal etkinlikler için, tüm lojistiği planlar, koordine eder ve gerçekleştiririz.